Hikayemiz
15861
page-template-default,page,page-id-15861,bridge-core-2.1.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-20.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

GAMADOR HOLDİNG

Gamador İnşaat olarak, sizlere kaliteli yaşam alanları inşa etmek için çıktığımız yolda beş yılı geride bıraktık. Geçen beş yılda, sizlerin de güven ve destekleri ile hızlı ve de emin adımlarla projeler üretip teslim ettik.

 

Bugün geldiğimiz noktada sadece yaşam alanları hizmeti ile yetinmeyip, sizler için daha iyilerini de üretebileceğimize inancımızla hayvancılık ve gıda sektörüne de girdik.

 

Önce, Ankara Akyurt’ta 15 bin m2’lik arazimizde 5000 B.B kapasiteli son derece modern Gamador Besicilik Tesislerimizi kurduk. Bu tesislerimiz, çok deneyimli veteriner hekimlerimiz ve yetiştiricilerimizle üretime başlayalı da 8 ay oldu. Başlangıçta ürettiğimiz besi danalarımızı sektörde faaliyet gösteren çok değerli firmalara sattık.

 

Daha sonra, Kızılcahamam Belpınar köyündeki 2000 m2’lik et tesislerini de bünyemize katarak tam entegre bir yapıya geçtik. Şimdi de kendi tesislerimizde ürettiğimiz besi hayvanlarımızı, yine kendi entegre et tesislerimizde mamul hale getirerek sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.

 

Gamador Borsa markamız ile Dana Döner, Dana Köfte, Dana Sucuk, Dana Burger ürünleri ve Bey Piliç markalı piliç eti ile Gamador Borsa Tavuk Döneri ile huzurlarınızdayız. Bizlere gösterdiğiniz güvene layık olma yolunda çok daha farklı ürün ve lezzetlerde buluşmak üzere…

Saygılarımızla